מי חי ונושם ריבוי משימות, ובייביסיטר הוא אחד ממקומות העבודה המושלם עבורן. מי יש לו טונות של אנרגיה, לוחות זמנים גמישים וצורך עז להגדיל את דמי הכיס ?

הבייביסיטר האידאלית

הנה כמה סיבות למה דוקא התיכוניסטית תהיה המועמדת המתאימה לכם

בגרות - בדרך כלל, תלמידי התיכון, מגלים יותר בגרות ואחריות כאשר מדובר בטיפול בילדים

אנרגיה - כפי שאתם ודאי יודעים היטב, להיות הורה לעתים קרובות הולך יד ביד עם חוסר השינה. אתם ההורים, בעלי האחריות ונטולי אנרגיה בסוף היום, ואילו לתיכוניסטים, יש את החיוניות הגדולה שמאפשרת להם לשמור על קשר עם ילדים עירניים.

גמישות - לתיכוניסטית יתרון גדול על פני אלה שעובדים במשרה מלאה בגלל לוחות הזמנים גמישים שלהם. הם יוכלו לאסוף את הילדים בשעות אחר הצהריים ולטפל בהם עד שאתם חוזרים מהעבודה.

פעילות - לתיכוניסטים הרבה תחבייבים ותחומי עניין שהם יכולים לחלוק עם הילד שלך. בנוסף, הם לעתים קרובות יודעים מה כיף - ולא יקר - והיכן מתקיימת פעילות מקומית.

חונכות - תיכוניסטית יכולה להיות מורה מעולה לילדך, כמו גם מודל לחיקוי. פתאום, הילד שלך רוצה להיות גדול, אחראי - בדיוק כמו התיכוניסטית, הם יכולים לעורר את הילדים שלך על ידי פשוט להיות דוגמא אישית חיובית בנושאים כגון: אתה עושה את שיעורי הבית שלך, אחראי להעסיק את עצמך וכו'.

ניסיון - לרוב התיכוניסטיות יש נסיון כבייביסיטר. מתנועת הנוער, ממחנה קיץ, מהילד של השכנים או היו בייביסיטר לאחיהם. בכל מקרה תוכלו להעדיף תיכוניסטים גם לפי תחום הלמידה שלהם.

מכנה משותף - מכדורגל למחשבים, יש אצל התיכוניסטים מגוון רחב של ידע ועניין שיכולים לסחוף את ילדך, תמיד תוכלו למצוא אחת שתתאים לצרכים של המשפחה שלכם ובתחומי העניין של ילדיך. מישהו קרוב יותר בגיל יאפשר לילדים להיות יותר בעל אינטרס משותף.

מחירים - הבייביסיטר התיכוניסטית תהיה לרוב גמישה יותר במחיר מאשר בוגרות יותר, באופן טבעי, אך גם לכך כדאי לתת דגש.

לקבלת מאמרים במייל

יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

אופר דרושות

לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

אתר מטפלת

כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך "האינטואיציה של אמא" עובדת.

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

לוח דרושים בייביסיטר

מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר איכותית

מחפשת מטפלת

מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות.

טיפים לראיון עם בייביסיטר

סוכנות מטפלות

לשאול את השאלות הנכונות, זהו כלל ראשון בראיונות. לעיתים התשובות הישירות מספקות ולעיתים צריך לקרוא או להקשיב לתשובות ובין השורות.

הבייביסיטר האידאלית

עבודה מטפלת

מי חי ונושם ריבוי משימות, ובייביסיטר הוא אחד ממקומות העבודה המושלם עבורן. מי יש לו טונות של אנרגיה, לוחות זמנים גמישים וצורך עז להגדיל את דמי הכיס

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

יד 2 מטפלת

תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון

babysitter
למעלה ↑