מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון.?

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

א) לא למהר תני לעצמך את הזמן שאת צריכה כדי למצוא את ההתאמה הנכונה שתתאים לך ולמשפחתך. זה עלול לקחת כמה ניסיונות. אך עם זאת, סופו של דבר תקבלו את המתאימה ביותר שתהיה ממש חלק מהמשפחה. גם אם צריך מישהי ברגע אחרון, צריך לוודא שאת מפקידה את ילדך בידיים טובות.

ב) כתיבת תיאור תפקיד מפורט חשוב לשבת ולכתוב את תיאור מפורט של התפקיד, המשימות ותחומי האחריות שלדעתך המטפלת צריכה לעשות, האם יש צורך שהיא תכין אוכל לילדים ?, או להחזיר אותם מהגן \ בית ספר, או להכין איתם שיעורים ? כמה שעות היא תעבוד? כמה את יכולה לשלם לה ? רישום תיאור התפקיד ייצור תמונה מפורטת של מטפלת האידיאלית עבורך ולפיה תוכלי לחוות דעה על המועמדות.
באתר הבייביסיטר שלי, תמצאו מנוע חיפוש עם מגוון שאלות שעליהן ענו כל המועמדות.

החיפוש יסייע לכן למצוא את המתאימה ביותר.

ג) לא לקחת מישהי עם סגנון הורות שונה השקפה דומה על ההורות היא גורם מפתח כאשר הוא מחפש מישהי שתשתלב היטב עם המשפחה שלך.
מטפלת שדוגלת בערכים שונים, תבלבל את הילדים שלך ויכולה לגרום למתח בבית.

ד) הכנת שאלון זה ידריך אותך במהלך הראיונות ויאפשר לך להשוות מועמדים ולצמצם את אפשרויות הבחירה שלך. לקבוע רשימה של שאלות שחלה על כל המועמדים, על בסיס תאור התפקיד שהכנת לפי הסעיף הקודם.
לאחר מכן תוכל להוסיף שאלות ספציפיות המותאמות לקורות החיים של מרואיינת מסויימת. שימרי מקום לשאלות פתוחות כדי לאפשר למועמדות להתבטא ולהפגין את האישיות וההתנהגות שלהם.

ה) מקום הראיונות הפגישה הראשונית בבית יכולה ליצור מצד אחד עניין רב אצל הילדים והמטפלת עצמה, אך מהצד האחר, הרושם הראשוני הוא הדדי ולכן שיקול הדעת בבחירת מקום הראיון הראשון הוא אישי לכל משפחה. אפשר לא לערוך את ראיונות ראשוניים בבית, אם את מעוניינת לשמור על הפרטיות שלך ושל משפחתך בטרם תציגי את מקום העבודה למועמדת.
פגישת מועמדים בפעם הראשונה בבית קפה או מקום מוסכם אחר, הוא דבר מקובל.

ו) בדיקות רקע ודאו שהמועמדות עומדות בדרישות הבטיחות שלך. השתמשו באפשרויות לבדיקת הרקע שבאתר הבייביסיטר שלי: אנו עורכים שיחה ראשונית עם כל מועמדת על מנת לוודא נכונות הפרטים הראשוניים, ניתן להזמין באמצעות האתר בדיקה גרפולוגית אשר תיתן חוות דעת ניטראלית על המועמדת בתחומים שונים כגון: אמינות, אחריות וכו'. ניתן גם להזמין בדיקה במכון השמה, על מנת להעמיק את בדיקת הרקע.
על מנת להשתמש באפשרויות הבדיקה מהאתר, היכנסו לעמוד המשפחות וליחצו על הקישור המתאים. בדיקת הרקע נועדו לתמוך בקבלת ההחלטה שלכם ביחס למועמדת.
יחד עם זאת זה אינו תחליף לשיחה אישית והתרשמות פנים אל פנים, כדי להבטיח שאת משאירה עם ילדיך אדם אחראי ואמין.

ז) נסיון קודם חשוב מאוד לקבל המלצות מהמועמדת, גם מכתבי המלצה ובעיקר מספרי טלפון של מעסיקים קודמים איתם ניתן לשוחח ולהתרשם על נסיונם עם המועמדת.
במהלך שיחה עם ממליץ ניתן לקבל פרטים רבים וזויות ראייה שונות על המועמדת, כדי להשלים את המידע לפני התחלת העבודה.

ח) הפעם הראשונה לפני הפעם הראשונה, מומלץ לערוך פגישת היכרות משותפת (או מספר פעמים) בין המשפחה למטפלת. כך הילדים יוכלו להתרגל לנוכחות החדשה, ולקבל כך את אישור כולם לנוכחותה.
הפעם הראשונה שהילדים ישארו עם המטפלת תהיה הבסיס למרקם היחסים בעתיד, לכן, כדאי מראש לסכם על תדירות שיחות טלפון במהלך שעות הבייביסטר, ומקרים אחרים שבגינם על המטפלת להתקשר אליך.
כך, בשילוב פעולה תעזרו האחת לשנייה להיקלט ולתת לילדים את החוויה הטובה ביותר מהדמות החדשה שנכנסה הביתה.

עדיף להיות ברור ולהציג מראש למטפלת את כל הדרישות שהכנת בהגדרת התפקיד. חשוב ביותר, תמיד לפי האינסטינקטים שלך. לכי עם תחושת הבטן שלך.

לקבלת מאמרים במייל

יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

אופר דרושות

לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

אתר מטפלת

כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך "האינטואיציה של אמא" עובדת.

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

לוח דרושים בייביסיטר

מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר איכותית

מחפשת מטפלת

מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות.

טיפים לראיון עם בייביסיטר

סוכנות מטפלות

לשאול את השאלות הנכונות, זהו כלל ראשון בראיונות. לעיתים התשובות הישירות מספקות ולעיתים צריך לקרוא או להקשיב לתשובות ובין השורות.

הבייביסיטר האידאלית

עבודה מטפלת

מי חי ונושם ריבוי משימות, ובייביסיטר הוא אחד ממקומות העבודה המושלם עבורן. מי יש לו טונות של אנרגיה, לוחות זמנים גמישים וצורך עז להגדיל את דמי הכיס

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

יד 2 מטפלת

תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון

babysitter
למעלה ↑