כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך האינטואיציה של אמא עובדת. ?

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

תמיד יש חשש בהעסקת מטפלת חדשה לילד, במקרים כאלה, "האינטואיציה של אמא" היא חיונית. אפילו אם המועמדים מביאים המלצות, שנות ניסיון, וכישורים רבים. בסוף את צריכה לסמוך על האינסטינקטים שלך! אם הם אומרים לך שמשהו לא בסדר, תקשיב להם.

הנה שאלות שאתם צריכים לברר עם עצמכם, ולהפעיל את האינסטינקטים שלכם במהלך תהליך הגיוס של מטפלת חדשה:

1. האם אני יכול לסמוך על האינטואיציה שלי? אצל רובנו, אינסטינקטים טועים לעתים רחוקות, וכאשר מדובר באינסטינקט אימהי, להתרשמות הראשונית שלך צריכים להיות השפעה גדולה על תהליך קבלת ההחלטות. כאשר את מראיינת מטפלת, ואתה מרגישה שמשהו 'כבוי' או לא תקין, לא להתעלם ממנו - זה האינסטינקט שלך בועט בתוכך ב-להגן על הילד שלך". השתמשו בשאלון לראיון עם בייביסיטר חדשה מאתר הבייביסיטר שלי, כדי לקבל כמה רעיונות לשאלות חשובות שעליכם לשאול.

2. האם עליי לפקפק באינטואיציה שלי? באופן כללי, אינסטינקטים הן קריאת השכמה כשמשהו לא ממש מרגיש נכון. כדי למנוע את הפקפוק באינטואיציה, כדאי להגיע מוכנים לראיון ולשאול את כל השאלות, אבל אם את חשה ש"זה לא מרגיש נכון," חישבי על ההכנות שעשית לראיון ובידקי האם יש בסיס לחשש שלך ? לפעמים זו בעיה שלתקשורת ראשונית לקויה. אחר כך, בידקי עם עצמך האם זה באמת אינסטינקט או תחושה שלך שלא רציתי לאבד את תפקידך כאמא ?.

3. איך אני מגיב לאינטואיציה שלי? במהלך הראיון \ פגישה הראשונית, תגובות שלהם או דרך התייחסות שלהם יכולות לעורר תחושות בטן. בדיוק בשלב הזה, עליכם לשאול שאלות נוספות שיאוששו את התחושה שקיבלתם. בקשוהסבר נוסף אם אינכם מבינים את תשובה או גישה באופן מלא. אם אתם עדיין לא בנוח אחרי ששאלת שאלות נוספות, אם הבטן שלך אומרת שיש משהו לא בסדר, אז התשובה היא - לא.

4. ואם טעיתי במבחן האינטואיציה? מי שלא עושה, לא טועה. אנחנו למדים בכל יום ובכל שעה משגיאות וטעויות שאנו עושים בחיינו, תהליך הלימוד הזה משפר את האינטואיציה לפעם הבאה או לאירוע הבא.

האינטואיציה רק עוזרת במיון הראשוני, כעת עליכם לוודא שדרככם ברורה למטפלת, השאירו אופציה רחבה של תקשורת אליכם בכל שאלה שתעלה. כך תוכלו לבחון שוב ושוב את האינטואיציה שלכם בכל מגע תקשורתי עם המטפלת. בהתחלה זה יהיה צפוף אבל אט אט תלמדו לעבוד ביחד, ותחושה הרוגע תגיע.

לקבלת מאמרים במייל

יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

אופר דרושות

לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

אתר מטפלת

כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך "האינטואיציה של אמא" עובדת.

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

לוח דרושים בייביסיטר

מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר איכותית

מחפשת מטפלת

מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות.

טיפים לראיון עם בייביסיטר

סוכנות מטפלות

לשאול את השאלות הנכונות, זהו כלל ראשון בראיונות. לעיתים התשובות הישירות מספקות ולעיתים צריך לקרוא או להקשיב לתשובות ובין השורות.

הבייביסיטר האידאלית

עבודה מטפלת

מי חי ונושם ריבוי משימות, ובייביסיטר הוא אחד ממקומות העבודה המושלם עבורן. מי יש לו טונות של אנרגיה, לוחות זמנים גמישים וצורך עז להגדיל את דמי הכיס

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

יד 2 מטפלת

תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון

babysitter
למעלה ↑