תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון?

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

הנה מספר הצעות מה לעשות בראיון שלך.

הביאי איתך העתקים של קורות חיים, המלצות וצילום של תעודת זהות. זה אולי נראה רישמי מידי, אבל יש חשיבות רבה לפגישה שלך עם המשפחה ובתוך כך להבדיל אותך ממועמדים אחרים.

אחד מהפריטים האלה עשוי להיות ההבדל בין לקבל את העבודה או לא.

אם הראיון מתקיים במקום ציבורי או בבית המשפחה, ההורים לא יכולים ליצור עותקים של תעודת הזהות שלך.

קורות חיים

הקפדי לציין בקורות החיים שלך: פרטם על נסיונך עם משפחות אחרות, פרטים על כישורייך, פרטי התקשרות איתך גם אם כבר שלחת קורות חיים בעבר, הביאי אותם לפגישה. כך יוכלו ההורים לעבור על נקודה אחר נקודה, במהלך הראיון.

זיהוי

במהלך ראיון, המשפחה רוצה לוודא את כל הפרטים עליך, וזה חשוב לבניית האמון בינכם. הביאי איתך תעודת זהות ו \ או כל תעודה אחרת בה שמך ופרטיך מופיעים.

אם המשרה כוללת נהיגה ברכב שלך או של המשפחה, הביאי איתך רשיון נהיגה.

אישורים ורישיונות

כדי להראות להורים שאת יכולה להתמודד עם מצבי חירום. תני להם רשימה של כל הקורסים או ההכשרות שעברת, כולל צילום של כל תעודות, רישיונות או תארים שקבלת, כולל החייאה והעזרה ראשונה. המשפחות כך ירגישו שאת מקצוענית שלוקחת את העבודה הזו ברצינות רבה.

הסכם עבודה

לפני שאת מקבלת כל עבודה, כדאי לחתום על הסכם עם המשפחה. זה מפרט את במה התפקיד כרוך, ימים, שעות, שכר וכל החובות המוטלות עליך.

הוא גם מספק הגנה לכל המעורבים במקרה שיש אי הבנה. כדאי לדון בחוזה בשלב מאוחר יותר במהלך הראיון, כאשר תבחיני שהדברים הולכים טוב. זוהי דרך נהדרת כדי להציג את הפרטים קטנים שייתכן שלא נגעו בבכל זאת.

איך תרצי להראות את יכולת הארגון שלך להורים

רשימת אנשי קשר - דף שההורים ימלאו עבורך עם פרטי כל האנשים שחשוב ליצור איתם קשר בעת הפעילות עם הילדים או במקרי חירום. זה מראה שאכפת לך בטיחות ויודעת מה לעשות בשעת חירום.

לוח זמנים לדוגמא - איך נראה יום כמו כשאת המטפלת? תכנון פעילויות כיף ויצירה, זמני ארוחות לילדים וכו'.

הורים רוצים לראות שאתה תהיה מעורב באופן פעיל עם הילד שלהם - לא צופה בטלוויזיה איתם במשך 4 שעות ביום.

רשימה של דברים שכיף לעשות עם ילדים - הראי למשפחה שאת מכירה את האזור שהם חיים בו.

הרכיבי רשימה של פעילויות בעיר של המשפחה. זה צריך להיות שילוב של אפשרויות בעלות נמוכה ומתאים לגילו של הילד.

רשימה של פעילויות כיף בבית - מה תעשי עם ילדם ביום גשום? זו שאלה נפוצה ראיון וזה יהיה נהדר לשלוף רשימה זו של מלאכת פרויקטים המיועדים לקבוצת הגיל של הילד. הוא גם מראה כמה יצירתית את, מה שרוב המשפחות מחפשות במטפלת.

מזכרות אישיות - הכיני אלבום קלסר או תמונות של פרויקטים שעשית עם ילדים, תמונות שלך משחקת בפארק או מזכרות שילדים עשו בשבילך, וכו'. כל דבר שמראה עד כמה את משקיעה בפיתוח מערכת יחסים נהדרת עם הילד ולתכנן דברים שכיף לעשות. זה יעזור לך להתבלט ממועמדים אחרים.

שאלות

אחד הדברים החשובים ביותר שאת יכולה לעשות בכל ראיון הוא לשאול שאלות.

זה מראה שאת מתעניינת בעבודה וכבר לוקחת את הזמן באמת לחשוב על זה בכובד ראש. להיות יצירתית ומפורטת ככל האפשר.

לסיכום

זה יכול לקחת קצת זמן כדי למצוא עבודה כמטפלת או בייביסיטר שיתאימו לכישורים שלך, אבל ברגע הראיון, חשוב לעשות רושם טוב וחיובי מול ההורים.

לקבלת מאמרים במייל

יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

אופר דרושות

לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

אתר מטפלת

כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך "האינטואיציה של אמא" עובדת.

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

לוח דרושים בייביסיטר

מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר איכותית

מחפשת מטפלת

מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות.

טיפים לראיון עם בייביסיטר

סוכנות מטפלות

לשאול את השאלות הנכונות, זהו כלל ראשון בראיונות. לעיתים התשובות הישירות מספקות ולעיתים צריך לקרוא או להקשיב לתשובות ובין השורות.

הבייביסיטר האידאלית

עבודה מטפלת

מי חי ונושם ריבוי משימות, ובייביסיטר הוא אחד ממקומות העבודה המושלם עבורן. מי יש לו טונות של אנרגיה, לוחות זמנים גמישים וצורך עז להגדיל את דמי הכיס

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

יד 2 מטפלת

תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון

babysitter
למעלה ↑