מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות. ?

למצוא בייביסיטר איכותית

למצוא בייביסיטר איכותית

כדי שתוכלי לצאת לעבודה או להשתתף באירוע חשוב ללא ילדים וללא חשש עומדת בפניך משימה לא קלה של התאמה בין הבייביסיטר אליך ואל הילדים.

באתר הבייביסיטר שלי תמצאו רשימות של מועמדות פוטנציאליות שנרשמו לאתר מתוך רצון למצוא משפחה שתתאים להן וכמובן שהן תתאמנה למשפחה.

האתר מאפשר איתור בייביסיטר לפי מבחר גדול של קריטריונים, על בסיס שאלון אותו ממלאות המועמדות כשהן נרשמות לאתר.

מלאכת האיתור מתחילה בסינון מועמדות מתאימות מתוך הרשימה ולאחר מכן המשך בחינת ההתאמה היא שלכם המשפחה, הנה כמה טיפים איך לדעת שמצאתם את הבייביסיטר הנכונה.


חשוב ביותר - הנסיון.

זה לא שאי אפשר לקחת בייביסיטר צעירה ללא נסיון אך גם במקרה כזה צריך להיות במעקב צמוד לצרכים שלה ושל הילדים במהלך הבייביסיטינג.

הנסיון הוא ראשית בשאלה: כמה ילדים יש לך ?, בכמה ילדים טיפלת ? איך הייתה האינטראקציה עם הילדים ?

חשוב לדבר על מה שהיא יכולה לעשות במצבי חירום מסוימים. בייביסיטר מתאימה עם נסיון תהיה מסוגלת לענות על שאלות אלה ולהוכיח שהוא או היא יכולה להתמודד עם העבודה.

אינטראקציה של הבייביסיטר עם הילדים שלך.

כאשר הראיון הוא אצלך בבית, תוכלי מיד לראות איך האינטראקציה עם הילדים שלך. כך תוכלי לבחון האם קיימת אהבה וגישה טובה מבחינתך לילדים, האם היא פתוחה לשיטות של הורות שלך, הקפידי לשאול על הכשרות כגון: קורס החייאה, עזרה ראשונה, כל תחום הקשור בעיסוק עם ילדים, גישה לתחומי היצירה והספורט, ריקוד או כל תחום אחר (תוכלי לאתר נושאים אלו בבחירת החיפוש המתקדם באתר הבייביסיטר שלי)

חוקי הבית - חשוב לציין מה מותר ומה אסור אצלכם בבית, ולבדוק אם הדברים מתקבלים על אוזן קשבת אצל המועמדת.

להתקשר הביתה לבדוק מה עם הילדים ובייביסיטר (לפחות בפעם הראשונה) כדי להיות בטוחה שהכל בסדר, כדאי להתקשר הביתה, במיוחד אם את במקומות של חוסר קליטה. ייתכן שתוכלי לסייע בבעיה מקומית ולתת ביטחון לבייביסיטר, לדוגמה: חצי שעה אחרי שעת שינה, כאשר הילדים עשויים לסרב ללכת לישון. את יכולה להציע כמה דרכים לבייביסיטר לשכנע אותם לפני השינה.

סיכום לאחר שתחזרי הביתה חשוב לסכם כל פעילות של בייביסיטר גם עבורך וגם עבורה, על מנת להפיק לקחים לעתיד. שאלי במיוחד על נושאים שאת חושבת שעשוייה הייתה להיות בעיה עבור הבייביסיטר. לעיתים עלולה הבייביסיטר לחשוב שתאור התנהגות של הילדים עלול להציג אותה באור שלילי בעיניך, כאן המקום לתמוך ולעודד ולבנות את הקשר עם הבייביסיטר לעתיד. זיכרי שככל שתשוחחו בבית על הבייביסיטר כך תהיה התחושה אצלך ואצל הילדים נוחה יותר ביחס אליה.

לקבלת מאמרים במייל

יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

אופר דרושות

לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

אתר מטפלת

כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך "האינטואיציה של אמא" עובדת.

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

לוח דרושים בייביסיטר

מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר איכותית

מחפשת מטפלת

מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות.

טיפים לראיון עם בייביסיטר

סוכנות מטפלות

לשאול את השאלות הנכונות, זהו כלל ראשון בראיונות. לעיתים התשובות הישירות מספקות ולעיתים צריך לקרוא או להקשיב לתשובות ובין השורות.

הבייביסיטר האידאלית

עבודה מטפלת

מי חי ונושם ריבוי משימות, ובייביסיטר הוא אחד ממקומות העבודה המושלם עבורן. מי יש לו טונות של אנרגיה, לוחות זמנים גמישים וצורך עז להגדיל את דמי הכיס

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

יד 2 מטפלת

תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון

babysitter
למעלה ↑