נשמע מוזר ? לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.?

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

הנה כמה רעיונות איך להתארגן על עלויות בייביסיטר או מטפלת.

סיבות רבות מדוע אנחנו מגיעים לשלב בו אנו מחפשים מטפלת או בייביסיטר לילדים, בין אם זהו השלב בחיינו ש-עכשיו צריך לצאת להתאוורר בעבודה

ובין אם אנחנו בסוג כזה של פעילות שמחייבת לקחת עזרה של מטפלת או בייביסיטר ולעיתים אף אופר.

כדי לקבל החלטה מה הטוב ביותר עבורנו, הנה כמה נקודות למחשבה.

מה התקציב שלנו לעזרה בטיפול בילדים? האם אנחנו מייצרים הכנסה שתכסה את העלות הצפויה ?, האם אין משמעות להכנסה שנביא - העיקר לצאת להתאוורר מהבית ?

מי עוד יכול לעזור לנו בשמירה או טיפול בילדים ? הורים, שכנים, חברים ? ואולי נוכל להיעזר בשירות זמני שנמצא באתר הבייביסיטר שלי ?

באתר הבייביסיטר שלי נרשמות מטפלות ובייביסיטריות למגוון גדול של שירותים: החל מהוצאת הילדים מהגן \ בית ספר ועד למספר שעות של בייביסיטר ושירות כאופר למגורים אצל המשפחה.

מה הצורך האמיתי שלכם ?

אם הילדים בגיל שיוכלו להסתדר לבד, ונותרת הדאגה של להחזיר מהגן \ בית ספר - אתרו מי שמוכנה לתת שירות כזה באזורכם - כך תחסכו בשעות רבות של שירותי בייביסיטר.

אם אתה נעדרים שעות רבות מהבית, שיקלו שירותי מטפלת לחצי יום או יום שלם, או אופר שתגור אצלכם ותסיר כל דאגה מכם - ותרוויחו שקט נפשי ורוגע בפעילות שלכם.

כדאי לשים לב לתעריפים. כמו בכל ענף, גם אצל המטפלות יש היצע וביקוש בהתאם למיקום בארץ ולתקופת השנה.

עדיף להתארגן על מי שתיתן לכם את השירות שלא בשיא העונה וכך לשמור על רמת עלויות סבירה גם בתקופות הבוערות כמו החופש הגדול, ובאזורים מרוחקים מהמרכז.

לוח הזמנים שלכם - האם הוא גמיש ? האם תוכלו להשתמש בנערה צעירה כבייביסיטר לשעות אחה"צ ערב, או שעליכם לשאת בעלויות מטפלת יומית ?

קחו נתון זה בחשבון כאשר אתם מתכננים את הפעילות שבגינה אתם יוצאים מהבית ונדרשים לעזרה.

האם תוכלו למצוא משפחה נוספת המעוניינת במטפלת ולשלב את ילדכם אצלה בבית או אצל אחד מכם?

אפשרות זו קיימת גם כן לחיפוש במנוע החיפוש של אתר הבייביסיטר שלי, שם תוכלו לתת עדיפות למקום הפעילות - אצלכם או בבית המטפלת עם עוד שותפים.

האם אתם צריכים גם עזרה בבישולים, וארגון הבית ? גם אפשרות זו קיימת וכשתחפשו את המתאימה ביותר עבורכם, שימו לב בפרופיל האישי שלה אם היא מוכנה לבצע שירותים כמו נקיון קל\מלא, בישולים לילדים \ לכל המשפחה.

אפשרות זו תסיר מעליכם גם את הצורך להתארגן בנושאים אלו ותפנה עבורכם זמן רב נוסף.

לקבלת מאמרים במייל

יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

אופר דרושות

לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

אתר מטפלת

כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך "האינטואיציה של אמא" עובדת.

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

לוח דרושים בייביסיטר

מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר איכותית

מחפשת מטפלת

מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות.

טיפים לראיון עם בייביסיטר

סוכנות מטפלות

לשאול את השאלות הנכונות, זהו כלל ראשון בראיונות. לעיתים התשובות הישירות מספקות ולעיתים צריך לקרוא או להקשיב לתשובות ובין השורות.

הבייביסיטר האידאלית

עבודה מטפלת

מי חי ונושם ריבוי משימות, ובייביסיטר הוא אחד ממקומות העבודה המושלם עבורן. מי יש לו טונות של אנרגיה, לוחות זמנים גמישים וצורך עז להגדיל את דמי הכיס

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

יד 2 מטפלת

תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון

babysitter
למעלה ↑