בסוף בסוף, המטפלת היא באמת הדמות משפיעה על הילד, בין אם הוא בגילאי ינקות ובין אם בגן. איך נוכל להשפיע על המשפיעה ? האם נוכל לתקן ? ?

אימהות והתלות במטפלת

הרגע בו החלטת לצאת לעבודה או לצרוך זמן לעצמך הוא גם הרגע שבו את מוכנה לתת לדמות אחרת להיכנס לחייו של ילדך.

זו אחת מהפשרות הרבות שאנו עושים בחיים אבל האם היא נכונה?

ובכן, לא זו השאלה !, מכיוון שכאשר הגעת להחלטה שיש לך צורך בעזרה, את צריכה להתמקד באיך לאתר את הדמות החדשה והאם תוכלי להביא אותה להזדהות עם האופן שבו את רואה לנכון לגדל את ילדך.

תהליך הבחירה צריך לשלב בתוכו בחינה עד כמה את יכולה לסמוך על המטפלת החדשה שתאמץ לפחות חלק מדרכך בגידול הילד, או לפחות שתהיה מספיק כנה כדי לשתף אותך ב-איך היה היום אמין מספיק כדי לאפשר לך לתת דגשים להמשך.

כנות של מטפלת היא תכונה קריטית וחשוב לאתר אותה בתהליך המיון שאת עורכת למועמדות.

הכנות תשפיע על מערכת היחסים העתידית שלכם ובעיקר על איכות הטיפול לילד.

אנחנו ממליצים לקרוא את המאמר טיפים לראיון עם בייביסיטר על מנת לקבל מספר רעיונות של איך לתהות על קנקנה של מועמדת ולאתר נקודות במהלך השיחה, שיאפשרו לכם לנבא את רמת הכנות וההגינות של המועמדת בטרם תשכרו את שירותיה.

במהלך עבודתה של המטפלת מומלץ גם להיות בקשר שוטף במהלך היום ולקבל ממנה תמונת מצב עדכנית לפיה תוכלו לתת את דעתכם על המתרחש ולהשפיע בהדרכה של איך הדברים נראים לכם.

לדוגמה: איך היתה ארוחת צהרים, מה אכל וכמה אכל, האם שיתף פעולה באכילה ומה לאחר הארוחה.

התשובות יאפשרו לכם להבין במעט האם הדברים מתנהלים כפי שהייתם רוצים.

אפשר לתקן !.

במהלך התקופה בה אתם מעסיקים את המטפלת, אם אתם מצליחים לאתר אי הלימה בין המטפלת הנוכחית לדמותה כפי שנראתה לכם במהלך הראיונות למועמדות, כדאי להפסיק את הקשר באופן מיידי ולהחליפה באחרת.

ובנוסף, הילד אתכם במנות גדושות בסוף שבוע, אז אפשר גם לשמוע חוויות על הימים החולפים, גם לזהות התנהגויות נרכשות ובעיקר להראות, לדבר ולהסביר איך צריכים הדברים להיות.

הילד ידע לעשות את האבחנות בין הדרך שאתם מראים לו לבין אירועי היום כאשר הוא עם המטפלת וישקף לכם את התובנות החדשות שלו בכל עת שימצא שהתנהגות מסויימת אינה כפי שלמד עם המטפלת.

לקבלת מאמרים במייל

יעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

לחסוך בעלויות טיפול בילדים

אופר דרושות

לחסוך בעלויות טיפול בילדים... כן ! מוזר אבל הכרחי.

איך לבחור בייביסיטר - האינטואיציה

אתר מטפלת

כהורה, שום דבר אינו חשוב לך יותר ביטחון והאושר של הילדים שלך. אז כשזה מגיע לילדים שלך "האינטואיציה של אמא" עובדת.

למצוא בייביסיטר - איך לעשות זאת נכון

לוח דרושים בייביסיטר

מציאת המטפלת האידיאלית עבור הילדים שלך יכולה להרגיש כהחלטה גורלית, אבל זה לא צריך להיות כך. הנה כמה עצות מנסיון אישי איך לעשות זאת נכון

למצוא בייביסיטר איכותית

מחפשת מטפלת

מציאת בייביסיטר שתעניק לך את השקט שאת צריכה כשהילדים איתה, היא משימה לא מסובכת אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם בשלב החיפוש והראיונות.

טיפים לראיון עם בייביסיטר

סוכנות מטפלות

לשאול את השאלות הנכונות, זהו כלל ראשון בראיונות. לעיתים התשובות הישירות מספקות ולעיתים צריך לקרוא או להקשיב לתשובות ובין השורות.

אימהות והתלות במטפלת

עבודה מטפלת

בסוף בסוף, המטפלת היא באמת הדמות משפיעה על הילד, בין אם הוא בגילאי ינקות ובין אם בגן. איך נוכל להשפיע על המשפיעה ? האם נוכל לתקן ?

איך להתכונן לראיון הראשון עם המשפחה

יד 2 מטפלת

תוכלי להרגיש מוכנה אם הפרופיל שלך באתר הבייביסיטר שלי יהיה מפורט ככל הניתן, על מנת שמירב הפרטים יהיו בידי המשפחה כשאת מגיעה כבר למפגש הראיון

babysitter
למעלה ↑